EN

Hint felsefesi der ki; 2022 hepimize uğurlu geliyor.

Çiğdem Dedeoğlu

Hint felsefesi der ki; 2022 hepimize uğurlu geliyor.

2022, 6 enerjisini deneyimleyeceğimiz dengeli bir yıl olacak.

Sayılarla anlatmaya çalıştım konuyu, biraz açmak istiyorum. Dünyamız, yaratıcımız tarafından kusursuz bir denge ve düzenle kurulmuş genel olarak doğaya, bedenlerimize hatta ruhlarımıza bile baktığımızda geometriği ve sayıların kusursuz dizilimini görüyoruz. Numerolojiye Türk İslam kültüründe “ebced” diyoruz. Bu sisteme göre sayılar ve harfler üzerinde çeşitli hesaplar yapılır. Sonucunda ise; bireylerin kişisel hayatları ve kaderleriyle ilgili birçok şeye anlam verilebilir.

Dünyamız 6 enerjisinde…

2+0+2+2=6

 

  • 6: Merhameti, huzuru, aşkı, aile ilişkilerini, ruhumuzu, bedenimizi, mesleki hayatımızı, sosyal hayatlarımız ile ilgili kavramlarda dengeli olmamızı ve bir dönüşüm içindeysekte bir an önce bu süreci tamamlamızı tavsiye ediyor.
  • Bu süreç içerisinde yepyeni bir dönem içerisine giriyoruz dönüşümler sancılıdır tıpki bir doğum gibi ama her doğumun arkasında büyük bir mucize ve şifa vardır. 2022 tam da bize bunu sağlayacakmış şifanın dağıtıldığı, karanlıktan aydınlığa çıktığımız, alma verme dengesini sağladığımız ve insanlığa hizmet edeceğimiz umut dolu bir yıl olacak.

 

Yukarıdaki tüm söylediklerim olumlu bakış açısıyla yaşayıp böyle devam etmeye gayret gösterirsek geçerli çünkü dünya da her şey zıtlıklarıyla birlikte var. Olumsuz bakış açısını kabullenip dönüşümü reddettiğimiz taktirde çok sancılı bir yıl bizi bekliyor olabilir.

 

Hem astrolojiyi, numerolojiyi ve tasavvuf gibi farklı alanları takip edip okuyup araştıran biri olarak; umutlu olmanın ne kadar büyük bir nimet olduğunu keşfettim. İçimizdeki güce inanarak, yaradınımızın da yardımıyla 2022 yılının her birimiz için uğurlu bir yıl olacağına ve şifayla geçeceğine inanıyorum.

 

O zaman sevgiyle, aşkla ve çoşkuyla kalın.

 

Çiğdem Dedeoğlu

 

Hint felsefesi der ki; 2022 hepimize uğurlu geliyor.
31.12.2021
WhatsApp Destek Hattı